Η κ. Τερζάκη σημείωσε τα παρακάτω:
«Με ιδιαίτερη χαρά και τιμή συμμετέχω ως υποψήφια στον συνδυασμό «Ηράκλειο, η Πόλη μας» του Μιχάλη Καραμαλάκη. Η αγάπη μου για το Ηράκλειο, η όρεξη για προσφορά και πρόοδο και το όραμά μου για μία πόλη όμορφη και φιλική προς όλους, δίχως διακρίσεις, αποτέλεσαν τα κίνητρα μου για να πάρω αυτή την απόφαση.
Το πάθος μου για τον πολιτισμό, τις τέχνες και την ιστορία του τόπου μας, θα αποτελέσουν την εναρκτήρια δύναμη για την αδιάκοπη προσπάθεια και τον αγώνα μου, ώστε η πόλη μας να αναδειχθεί και να γίνει ομορφότερη η καθημερινότητα όλων των πολιτών».
Διαβάστε περισσότερες ειδήσεις από την Κρήτη και το Ηράκλειο