Άμεση ήταν η παρέμβαση για την αφίσα που "έκρυβε" το φανάρι στην περιοχή της Αλικαρνασσού.
Σύμφωνα με τις πληροφορίες μέλη της οργάνωσης της 20ης Παγκρήτιας συνάντησης μοτοσικλετιστών ξεκρέμασαν την αφίσα προκειμένου να μην υπάρχουν προβλήματα.
Άμεση ήταν η παρέμβαση για την αφίσα που "έκρυβε" το φανάρι στην περιοχή της Αλικαρνασσού.
Σύμφωνα με τις πληροφορίες μέλη της οργάνωσης της 20ης Παγκρήτιας συνάντησης μοτοσικλετιστών ξεκρέμασαν την αφίσα προκειμένου να μην υπάρχουν προβλήματα.