Ο διεθνής τουριστικός οργανισμός ΤΕΖ TOUR, διοργανώνει συνάντηση φορέων τουρισμού στην Κρήτη με θέμα: «Οι Ανατολικές αγορές για τον τουρισμό. Ιστορία –Δράσεις και Προοπτικές για την διετία 2016 – 2017».
Φορείς του Ελληνικού τουρισμού τόσο από τον επιχειρηματικό όσο και από τον πολιτικό χώρο, θα συμμετέχουν στην συνάντηση αυτή, παρουσιάζοντας, συζητώντας και αναλύοντας τις προοπτικές των ανατολικών αγορών.
Η συνάντηση θα πραγματοποιηθεί στο ξενοδοχείο ALDEMAR KNOSSOS ROYAL το Σάββατο 23 Απριλίου 2016.