Το ομοίωμα για το κάψιμο του Ιούδα έστηναν το μεσημέρι της Μεγάλης Τετάρτης στην Λίμνη του Αγίου Νικολάου οι εργάτες του συνεργείου καθαριότητας του Δήμου υπό την επίβλεψη του αρμόδιο αντιδημάρχου κ. Σπύρου Μασσάρου.
Το ομοίωμα για το κάψιμο του Ιούδα έστηναν το μεσημέρι της Μεγάλης Τετάρτης στην Λίμνη του Αγίου Νικολάου οι εργάτες του συνεργείου καθαριότητας του Δήμου υπό την επίβλεψη του αρμόδιο αντιδημάρχου κ. Σπύρου Μασσάρου.