Ποντιακή βραδιά διοργανώνει στις 17 Φεβρουαρίου, ημέρα Σάββατο και ώρα 20:00μ.μ. στο κέντρο διασκέδασης "Νίδα" στην περιοχή Αμμουδάρα Ηρακλείου, η Εύξεινος Λέσχη Ποντίων νομού Ηρακλείου.
Στη σχετική ανακοίνωση των διοργανωτών επισημαίνονται τα εξής:
"Οι καλλιτέχνες της βραδιάς είναι το συγκρότημά “The RoseBand” που απαρτίζεται από τους Κυριάκο Τριανταφυλλίδη ‐ Τραγούδι, Δημήτρη Παπαδόπουλο ‐ Λύρα, Χρήστο Ασλανίδη ‐ Νταούλι, Νίκο Σιδηρόπουλο – Λαούτο.
Φιλική συμμετοχή Κωνσταντίνος Πετρίδης – Τραγούδι, Στέλιος Γεωργιάδης – Λύρα, Γιώργος Ζουρνατζίδης ‐Νταούλι.
Τιμή εισόδου στα 20€ με πλήρες μενού. Τηλέφωνο κρατήσεων 6977 212 384"
Διαβάστε περισσότερες ειδήσεις από την Κρήτη και το Ηράκλειο