Λόγω προγραμματισμένων εργασιών στο δίκτυο ΔΕΗ στη περιοχή Λεωφόρου Πλαστήρα, στο Ηράκλειο, αύριο Πέμπτη 16-11-17 από τις 11:30 -14:30 το ΚΕΠ του Δήμου θα υπολειτουργήσει λόγω διακοπής ρεύματος.
Για το διάστημα αυτό, οι πολίτες θα μπορούν να εξυπηρετούνται μόνο για εργασίες που δεν απαιτούν την χρήση δικτύου και τηλεφώνων ή φαξ, δηλαδή μόνο για θεώρηση γνήσιου υπογραφής, πληροφορίες, χορήγηση έντυπων κ.λ.π.