Παράκληση προς την Υπεραγία Θεοτόκο θα πραγματοποιηθεί στη στέγη του συλλόγου Αλατσατιανών στο Ηράκλειο, την Κυριακή 19 Νοεμβρίου στις 16:00 το απόγευμα.
Η παράκληση θα γίνει παρουσία και της Ιεράς Εικόνας του συλλόγου, των Εισοδίων της Θεοτόκου
Παράκληση προς την Υπεραγία Θεοτόκο θα πραγματοποιηθεί στη στέγη του συλλόγου Αλατσατιανών στο Ηράκλειο, την Κυριακή 19 Νοεμβρίου στις 16:00 το απόγευμα.
Η παράκληση θα γίνει παρουσία και της Ιεράς Εικόνας του συλλόγου, των Εισοδίων της Θεοτόκου