Εκδήλωση για την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας πραγματοποιείται στο δήμο Ιεράπετρας αύριο στις 11 το πρωί στην αίθουσα Μελίνα Μερκούρη του νέου δημαρχείου.
Τη βασιλόπιτα θα ευλογήσει ο σεβασμιότατος Μητροπολίτης Ιεραπύτνης και Σητείας Κύριλλος.
Εκδήλωση για την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας πραγματοποιείται στο δήμο Ιεράπετρας αύριο στις 11 το πρωί στην αίθουσα Μελίνα Μερκούρη του νέου δημαρχείου.
Τη βασιλόπιτα θα ευλογήσει ο σεβασμιότατος Μητροπολίτης Ιεραπύτνης και Σητείας Κύριλλος.