Δεν είναι ένας αγώνας σαν τους άλλους, δεν υπάρχουν νικητές, δεν υπάρχει ανταγωνισμός! Είναι μια αξέχαστη εμπειρία διασκέδασης, ένας μη ανταγωνιστικός αγώνας που μπορείς να τρέξεις ή να περπατήσεις!
Είναι μια μέρα χαράς για όλη την οικογένεια! Σε δύο ημέρες, η AKMH Running Team τρέχει για καλό σκοπό στον πιο χρωματιστό και διασκεδαστικό αγώνα 5 χιλιομέτρων, ενισχύοντας την προσπάθεια της διοργάνωσης «μαζί ΝΙΚΑΜΕ ΤΟΝ ΚΑΡΚΙΝΟ» για την αγορά ενός νέου μηχανήματος βραχυθεραπείας στο ΠΑΓΝΗ.
Οι σπουδαστές του ΙΕΚ ΑΚΜΗ στην Κρήτη θα είναι για μία ακόμη φορά οι μεγάλοι πρωταγωνιστές, αφού θα αναλάβουν σειρά δράσεων:
Τμήμα Μακιγιάζ: Facepainting
Τμήμα Παιδαγωγικών: Δημιουργική απασχόληση
Τμήμα Προπονητικής: Zumba dance
Τμήμα Ζαχαροπλαστικής: Colored biscuits
Τμήμα Φωτογραφίας: Capture the moment
Μην καθυστερείτε! Κάντε την εγγραφή σας σήμερα πριν εξαντληθούν οι θέσεις στο www.xromarun.com