Συγκεκριμένα τον Περιφερειάρχη Κρήτης, παρουσία του Αντιπεριφερειάρχη Ηρακλείου Νίκου Συριγωνάκη, επισκέφθηκαν τα μέλη της ΔΕΕΠ Ηρακλείου Κώστας Γιαννουλάκης, Λευτέρης Ζερβός, Γιάννης Χατζηνικολάου, Μαρία Τσικανδυλάκη και τα μέλη της ΔΗΜΤΟ Ηρακλείου Μανόλης Καλοκύρης και Αντώνης Ορφανίδης.
Ο Περιφερειάρχης Σταύρος Αρναουτάκης ευχαρίστησε τα μέλη της ΔΕΕΠ Ηρακλείου και της ΔΗΜΤΟ Ηρακλείου για την επίσκεψη, και αντευχήθηκε καλές γιορτές.
Διαβάστε περισσότερες ειδήσεις από την Κρήτη και το Ηράκλειο