Εκδήλωση - αφιέρωμα στη μνήμη του Νίκου Καζαντζάκη πραγματοποιεί η Αδελφότητα Κρητών Πειραιά "Η Ομόνοια", την Κυριακή 11 Δεκεμβρίου, στις 11.30 το πρωί.
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί σε πλοίο των Μινωικών Γραμμών, στο Λιμάνι του Πειραιά.
Εκδήλωση - αφιέρωμα στη μνήμη του Νίκου Καζαντζάκη πραγματοποιεί η Αδελφότητα Κρητών Πειραιά "Η Ομόνοια", την Κυριακή 11 Δεκεμβρίου, στις 11.30 το πρωί.
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί σε πλοίο των Μινωικών Γραμμών, στο Λιμάνι του Πειραιά.