Εκδήλωση του σωματείου εκπαιδευτικών ιδιωτικής εκπαίδευσης Γ. Καζαντζάκη το Σάββατο 20/05 στις 18.30 στο 53ο και 54ο δημοτικό σχολείο (Ακαδημία- Ανδρέα Παπανδρέου 8) σχετικά με τις εφαρμοζόμενες πολιτικές στον χώρο της υγείας και πώς μας πλήττουν.
Ομιλητής,
Βασίλης Κούδας
Επιμελητής Α’ στην Ψυχιατρική Κλινική του Πανεπιστημιακού Νοσοκομείου Ηρακλείου, μέλος του ΔΣ του Σωματείου Εργαζομένων ΠαΓΝΗ και αντιπρόεδρος της Ένωσης Νοσοκομειακών Γιατρών.