Στην σχετική ανακοίνωση αναφέρεται:
"Συγκεκριμένα, η κα Τσαγκαράκη Σοφία εις μνήμην του συζύγου της δώρισε στο Περιφερειακό Ιατρείου Παρασκιών έναν απινιδωτή, ένα παλμικό οξύμετρο, ένα ισόμετρο, καθώς και καθίσματα για την αίθουσα αναμονής των ασθενών.
Η οικογένεια της 7ης Υγειονομικής Περιφέρειας Κρήτης ευχαριστεί από καρδιάς τη δωρήτρια για την προσφορά της και της εύχεται υγεία και μακροημέρευση".
Διαβάστε περισσότερες ειδήσεις από την Κρήτη και το Ηράκλειο