Κόπιασαν, διάβασαν και στο τέλος πέτυχαν ... Αυτοί είναι οι μαθητές του 5ου Γενικού Λυκείου Ηρακλείου που κατάφεραν να περάσουν με επιτυχία της Πανελλαδικές Εξετάσεις και εισαχθούν στην τριτοβάθμια εκπαίδευση !
Κόπιασαν, διάβασαν και στο τέλος πέτυχαν ... Αυτοί είναι οι μαθητές του 5ου Γενικού Λυκείου Ηρακλείου που κατάφεραν να περάσουν με επιτυχία της Πανελλαδικές Εξετάσεις και εισαχθούν στην τριτοβάθμια εκπαίδευση !