Το Γραφείο Προνοιακών Επιδομάτων του Αυτοτελούς Τμήματος Κοινωνικής Προστασίας του Δήμου Φαιστού, ανακοινώνει στους δικαιούχους Προνοιακών Επιδομάτων, ότι οι τραπεζικοί λογαριασμοί τους θα πιστωθούν την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017.
Το Γραφείο Προνοιακών Επιδομάτων του Αυτοτελούς Τμήματος Κοινωνικής Προστασίας του Δήμου Φαιστού, ανακοινώνει στους δικαιούχους Προνοιακών Επιδομάτων, ότι οι τραπεζικοί λογαριασμοί τους θα πιστωθούν την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017.