Ακόμα και ... τάμα στην Παναγία κάνουν οι φίλαθλοι του ΟΦΗ ελπίζοντας ότι η ομάδα τους θα ξεπεράσει το ... σκόπελο του Φωστήρα και θα ανέβει κατηγορία !
Για του λόγου το αληθές σαν φανατικός ΟΦΗτζης Νίκος Σκαρβελάκης έδωσε εικόνες της Παναγίας που ο ίδιος έφερε από την Ιερουσαλήμ στους ποδοσφαιριστές της ομάδας ενώ τις συνόδευσε με ευχές και προσευχές με την ελπίδα η ομάδα να καταφέρει το στόχο της και να ανεβάσει στα ... ουράνια τους φιλάθλους του !