Ο Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου Ηρακλείου Γρηγόρης Πασπάτης και ο Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου Αρχανών Αστερουσίων Επιτροπάκης Γεώργιος, γιατροί και οι δύο, ο μεν πρώτος Γαστρεντερολόγος ο δε δεύτερος Δερματολόγος-Αφροδισιολόγος είχαν πολλά να πουν πριν την συνάντηση στο Επιμελητηριο με την Ντόρα...
Η συζήτηση ήταν ποικίλου περιεχομένου ... Ιατρική,Αυτοδιοικητική και Πολιτική.
Παρέα τους και ο Νίκος Χονδράκης Δημοτικός Σύμβουλος Ηρακλείου επί σειρά ετών...
Οι πληροφορίες μου λένε ότι πιθανότατα θα είναι και οι δυο υποψήφιοι στο ψηφοδέλτιο της ΝΔ στις επόμενες εκλογές !