Είδα κι εγω τα αποτελέσματα των εκλογών στην ένωση εξιωματικών του Λιμενικού Σώματος και εντυπωσιάστηκα. Ο Σαιτάκης και η ομάδα του σάρωσαν στις εκλογές, πήραν και τις 4 από τις 7 έδρες.
Αυτό κάτι δείχνει για το λιμενικό Σώμα, οι αξιωματικοί αυτοί επιβραβεύτηκαν με πρώτο και κύριο τον λιμενάρχη Ηρακλείου που δείχνει ότι μπορεί να συνδυάζει την υπηρεσία και τον συνδικαλισμό. Να δούμε πώς θα το...πάρει το μήνυμα και η ηγεσία του υπουργείου!