Χαμός έγινε με τον άνεργο και το πρόστιμο των 5000 ευρώ που επικύρωσε η Αποκεντρωμένη Διοίκση Κρήτης στον άνεργο. Και πολύ καλά έκαναν τα μέσα και το δημοσίευσαν -μεταξύ αυτών και το cretalive- αλλά τι πραγματικά συμβαίνει τελικά με τον άνεργο, τρίτεκνο πατέρα, στον οποίο επιβλήθηκε το πρόστιμο για πώληση αρτοσκευασμάτων στην παραλία της Αγίας Μαρίνας στα Χανιά;
Μήπως υπάρχει μία άλλη όψη του νομίσματος που δεν γνωρίζουμε;
Αυτό καταγγέλλουν οι πρόεδροι του Αναπτυξιακού Συλλόγου Αγίας Μαρίνας, Παύλος Τρουλάκης και ο πρόεδρος του Συλλόγου Επιχειρηματιών Πλατανιά “Ο Ιάρδανος”, Αντώνης Κοκολοδημητράκης.