Το ξέραμε ότι η εταιρεία KRIVEK είναι από τις πιο δυναμικά αναπτυσσόμενες, ότι στοχεύει ψηλά! Αλλά τόσο...ψηλά; Κι όμως. Η σημαία της κυματίζει στο πιο ψηλό βουνό της Αμερικής. Ένας ορειβάτης , ο Μπάμπης Φαλαγκάρας, την πήρε μαζί του και φωτογραφήθηκε στέλνοντας το δικό του μήνυμα στην εταιρεία:
"...παντα ψηλα παιδια! κ εμεις θα στηριζουμε το ονειρο σας!!χαιρετισματα απο το πιο ψηλο βουνο της Αμερικης στην Αργεντινη στα 6956μ!!αααα εχει κ καλα στεακ εδω κατω!!!"