Βρε τι μαθαίνει κανείς...Η Δήμητρα Λιάνη, λέει, ταξίδεψε την περασμένη εβδομάδα στη Μυτιλήνη για να κάνει το καθιερωμένο της τάμα στο Μοναστήρι του Αρχάγγελου Μιχαήλ!
Και δεν έμεινε στο τάμα, η Δήμητρα αλλά αποκάλυψε...στην Σάσα Σταμάτη «Πήγα για μία εβδομάδα στη Μυτιλήνη. Επισκέφθηκα το Μοναστήρι του Αρχαγγέλου Μιχαήλ, το Μοναστήρι του Αγίου Ραφαήλ και την Παναγία στην Αγιάσο. Έκανα τάμα στον Αρχάγγελο. Πάω κάθε χρόνο εκεί. Είναι ένας αγαπημένος προορισμός».
Η Δήμητρα Λιάνη είπε ότι έμεινε στον Μόλυβο της Μυτιλήνης περίπου μία εβδομάδα. Ήθελε να μείνει λίγο μόνη, να προσευχηθεί και να ξεκουραστεί μακριά από τα φώτα της δημοσιότητας. Και μετά βγήκε στην τηλεόραση να τα πει...
Τι έχει τραβήξει κι αυτή η χώρα...