Μη νομίζετε ότι οι περίεργοι και οι ακραίοι είναι σε ένα κόμμα μόνο. Βλέπω τα μπουμπούκια παντού. Οπως αυτός ο υποψήφιος του ΣΥΡΙΖΑ που θεωρεί ότι καλοί Εβραίοι είναι...οι πεθαμένοι Εβραίοι! Για να μην εχουμε αυταπάτες δηλαδή...
Μη νομίζετε ότι οι περίεργοι και οι ακραίοι είναι σε ένα κόμμα μόνο. Βλέπω τα μπουμπούκια παντού. Οπως αυτός ο υποψήφιος του ΣΥΡΙΖΑ που θεωρεί ότι καλοί Εβραίοι είναι...οι πεθαμένοι Εβραίοι! Για να μην εχουμε αυταπάτες δηλαδή...