Για άλλη μια φορά προκάλεσε χαμόγελα και σχόλια ο Τζάστιν Τριντό, στο Νταβός - και πάλι με την επιλογή καλτσών! Μετά το Star Wars και τις πουά κάλτσες, επέστρεψε στις εκκεντρικές εμφανίσεις με κάλτσες με κίτρινα παπάκια!
Για άλλη μια φορά προκάλεσε χαμόγελα και σχόλια ο Τζάστιν Τριντό, στο Νταβός - και πάλι με την επιλογή καλτσών! Μετά το Star Wars και τις πουά κάλτσες, επέστρεψε στις εκκεντρικές εμφανίσεις με κάλτσες με κίτρινα παπάκια!