Το...τερμάτισε στα νοήματα ο Βασίλης Κεγκέρογλου! Στην πρόσκληση που απηύθυνε για την Πρωτοχρονια που εορτάζει κιόλας έχει ενα φανάρι που περιμένει να...ανάψει πράσινο!
Εντάξει, Βασίλη το πιάσαμε το υπονοουμενο!
Το...τερμάτισε στα νοήματα ο Βασίλης Κεγκέρογλου! Στην πρόσκληση που απηύθυνε για την Πρωτοχρονια που εορτάζει κιόλας έχει ενα φανάρι που περιμένει να...ανάψει πράσινο!
Εντάξει, Βασίλη το πιάσαμε το υπονοουμενο!