Δύο νέα δύο φορητά ακτινολογικά για το Τμήμα Επειγόντων Περιστατικών και τη Μονάδα Νεογνών, απέκτησε το Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο Ηρακλείου, και ο αναπληρωτής Διοικητής Στέλιος Κτενιαδάκης, θέλησε να εκφράσει την ικανοποίησή του. μέσω ανάρτησης στην οποία κάνει λόγο για "μικρά πράγματα" που δίνουν "μεγάλες λύσεις"
Όπως χαρακτηριστικά αναφέρει ο κ. Κτενιαδάκης:
"Με μικρά πράγματα δίνονται μεγάλες λύσεις. Με άμεση ανταπόκριση το Υπουργείο Υγείας,μετά από αίτημα μας, δύο φορητά ακτινολογικα για το Τμήμα Επειγοντων και τη Μονάδα Νεογνών. Προχωράμε..."
ΕΙΔΑ-ΑΚΟΥΣΑ
21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2022 / 15:20
"Μικρά πράγματα - Μεγάλες λύσεις"
![](/sites/default/files/styles/article_image_769x432/public/2022-01/pagni-aktinologika2.jpg?itok=ziB8sQti)