Τον Γιώργο Κομίνη υποδύθηκε σε επεισόδιο του Mitsishow ο Γιώργος Μητσικώστας και έδωσε «απαντήσεις» για το αν μέτρησε το γκολ και τι τελικά ειπώθηκε στην ενδοεπικοινωνία με τον βοηθό Κωνσταντίνο Ποντίκη.
Το αποτέλεσμα είναι απλά ξεκαρδιστικό:
Τον Γιώργο Κομίνη υποδύθηκε σε επεισόδιο του Mitsishow ο Γιώργος Μητσικώστας και έδωσε «απαντήσεις» για το αν μέτρησε το γκολ και τι τελικά ειπώθηκε στην ενδοεπικοινωνία με τον βοηθό Κωνσταντίνο Ποντίκη.
Το αποτέλεσμα είναι απλά ξεκαρδιστικό: