Χριστούγεννα με τους συναδέλφους τους έκαναν μέλη της διοίκησης του Σωματείου Εργαζομένων στο ΠΑΓΝΗ, προσφέροντας χριστουγεννιάτικα κουλούρια, ευχετήριες κάρτες και ανταλλάσσοντας ευχές με τους εργαζόμενους που την ημέρα των Χριστουγέννων, μακριά από τις οικογένειες τους, δίνουν τη μάχη (όπως κάνουν όλο το χρόνο) για την υγεία των συνανθρώπων τους.
Παράλληλα ευχήθηκαν σε ασθενείς και συνοδούς καλή ανάρρωση και γρήγορη επιστροφή στα σπίτια τους.